Ellepi Badi me Menge te gjata per foshnje te porsalindur

PB0007

Produkte te reja

Ellepi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Badi unisex me menge te gjata. I markes Ellepi.

Material pambuk i bute dhe i rehatshem per femijet.

I pershtatshem per femije te porsalindur.

Me ngjyre te bardhe.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 0+
Body Mëngë të gjata

30 produkte te tjere ne kete kategori: